ULUDAĞ MİLLİ PARKI, BURSA VE ÇEVRESİDE EKOLOJİ TEMELLİ DOĞA EĞİTİMİ V

 

 

ULUDAĞ MİLLİ PARKI, BURSA VE ÇEVRESİNDE EKOLOJİ TEMELLİ DOĞA EĞİTİMİ  IV  KESİN   KATILIMCI LİSTESİ

 

No

Adı-Soyadı

Görevi

Görevli Olduğu Kurum

1

Sezen İNCEDOĞAN

Araştırma Görevlisi

Uludağ Üniversitesİ Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü  BURSA

2

Sevilay ULCAY

Araştırma Görevlisi

Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü MANİSA

3

Bayram TUNCER

Öğretmen Yüksek Lisans

Selçuklu Hekimoğlu  A.T.M.L. KONYA

4

Emel Canan GÜNEŞ

Öğretmen Yüksek Lisans

Osmangazi Emine Hasan Özatav İÖÖ OSMANİYE

5

Gülşah İMAMOĞLU

Öğretmen Yüksek Lisans

Adayazı İlköğretim okulu  AFYON

6

İhsan OBALI

Öğretmen Yüksek Lisans

Bilim Sanat Merkezi  KONYA

7

Murat ŞAHİN

Öğretmen Yüksek Lisans

Bilim ve Sanat Merkezi SAKARYA

8

Yıldıray KURNAZ

Öğretmen Yüksek Lisans

Zihni Üstün İlköğretim okulu İZMİR

9

Ali DİVARCI

Öğretmen İzci Lideri

Emek İlköğretim Okulu BURSA

10

Arzu TENEKECİOĞLU

Öğretmen İzci Lideri

Ticaret Borsası İlköğretim okulu  BURSA

11

Bayram Ali BOLDAN

Öğretmen İzci Lideri

Yeşerti İlköğretim okulu ŞANLIURFA

12

Mahmut ÖZDEMİR

Öğretmen İzci Lideri

Balibey İlköğretim okulu M.kemalpaşa BURSA

13

Murat BEŞİKTEPE   

Öğretmen İzci Lideri

Anadolu İlköğretim Okulu BURSA

14

Davut ERİŞ

Öğretmen Kırsal Bölge

Şehit Öğretmen Isa Karaaslan İlköğretim okulu MANİSA

15

Dilek ÖZBENİGÖR

Öğretmen Kırsal Bölge

Çanakçı Deregözü 75. Yıl İlköğretim okulu GİRESUN

16

İsmail ER

Öğretmen Kırsal Bölge

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulu MANİSA

17

Nuran AKTAŞ

Öğretmen Kırsal Bölge

Atatürk YİBO Beşiri BATMAN

18

Ayhan UYANIK

Öğretmen

Fatih Kız Lisesi İSTANBUL

19

Çetin DEMİREL

Öğretmen

Mudanya Ahmet Rüştü L. BURSA

20

Elif FIRAT

Öğretmen

Bakırköy Gürlek Nakipoğlu Lisesi İSTANBUL

21

Erhan ÖNAL

Öğretmen

Kütahya Hisarcık Karbasan İlköğretim okulu KÜTAHYA

22

Fatma KANKILIÇ

Öğretmen

İbni Sina Lisesi GAZİANTEP

23

Fethullah AKARSU

Öğretmen

Hisarcık Karbasan İlköğretim okulu KÜTAHYA

24

Hayati VARLIBAŞ

Öğretmen

Mudanya Ahmet Rüştü Lisesi BURSA

25

Huriye KUŞ

Öğretmen

Ceyhan Sağlık Meslek Lisesi BURSA

26

Hüseyin AKKUŞ

Öğretmen

Güzelcan Kardeşler İlköğretim okulu İZMİR

27

Mehmet ALAGÖZ

Öğretmen

Osmaniye Teknik ve Endüstri M.L OSMANİYE

28

Nilüfer GÖKDEMİR

Öğretmen

Kazım Karabekir  İlköğretim okulu İSTANBUL

29

Orhan ERDOĞAN

Öğretmen

İshakpaşa İlköğretim Okulu BURSA

30

Sümeyra DOĞAN

Öğretmen

Saray İlköğretim Okulu  ANKARA

31

Yusuf DENİZ

Öğretmen

Mümin Gençoğlu  İlköğretim okulu BURSA

32

Zafer AYDINLIOĞLU

Öğretmen

Zühtü Şenyuva İlköğretim okulu  İSTANBUL

33

Güller KOÇ

Kamu Personeli

TBMM TV Bakanlıklar ANKARA

34

Mehmet KOVACIOĞLU

Kamu personeli

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi BURSA